3 pomysły na imprezy cateringowe tej zimy

Mieszkasz w stanie, w którym zimy nie są zbyt łaskawe. Mieszkasz w mieście, w którym temperatury mogą spadać poniżej zera, a nocne opady śniegu mogą faktycznie uniemożliwić twoim dzieciom pójście do szkoły. Wydaje się, że minie dużo czasu, zanim będziesz mógł wyjść na zewnątrz w szortach i t-shircie, ciesząc się ciepłą wiosenną bryzą i pączkującymi kwiatami. Grill na świeżym powietrzu? To wydaje się szczególnie odległe.

Ale zima nie oznacza, że musisz rezygnować z planów gastronomicznych; w rzeczywistości, jak z pewnością wiesz, życie toczy się dalej pomimo zimna i śniegu. Wciąż mamy do czynienia z ukończeniem studiów, imprezami firmowymi (a jest ich sporo, właśnie dzięki sezonowi świątecznemu), weselami i niezliczoną ilością innych wydarzeń. Oczywiście zdecydowana większość z tych imprez będzie odbywała się w pomieszczeniach zamkniętych. Ważne jest, aby pamiętać, że o imprezy cateringowe w miesiącach zimowych może być nadal ekscytujące i zabawne. Jeśli myślisz o posiadaniu imprezy catered tej zimy, oto kilka pomysłów, aby pamiętać.

1. Tropikalna oaza

Zimowa kraina czarów może wydawać się bardziej pasująca, ale co powiesz na to, aby dać swoim gościom trochę wytchnienia od zimna i śniegu? Tropikalny temat może być rzadkim smakołykiem, a w zależności od umiejętności twojego cateringowca, letni temat barbeque może być rzeczywiście możliwy. Może chcesz iść z bardziej tradycyjnym wyborem - ale dla niektórych, hamburgery i bachory w grudniu brzmi jak wielka zmiana tempa.

2. Obiad z indyka

Ok, może tradycyjny wybór jest bardziej atrakcyjne po wszystkim. Jak można pójść źle z indyka obiad, w tym wszystkie swoje ulubione poprawki? Cóż, można pójść źle, jeśli zatrudnić zły caterer. Ludzie mają wysokie oczekiwania, jeśli chodzi o tego typu posiłek - każdy porównuje go do domowej kuchni swojej mamy. Aby sprostać tym oczekiwaniom, będziesz potrzebował doświadczonego caterera, który zna się na rzeczy!

3. Żeberka, szynki i polędwiczki wieprzowe

Są to również bardzo popularne wybory w zimnych miesiącach zimowych, i są one zdecydowanie duże przyjemności tłumu. Półmisek soczystych żeberek z grilla, doskonale przygotowana szynka lub soczysty schab z wysokiej jakości lokalnego źródła - są to świetne wybory na wszystkie zimowe okazje. Upewnij się tylko, że Twoja firma cateringowa starannie pracuje nad kompletnym menu, które pokochają Twoi goście - i upewnij się, że używa najwyższej jakości składników!

Poszukiwanie odpowiedniego dostawcy usług cateringowych tej zimy

Bez względu na to, gdzie w rocznym kalendarzu wypada Twoje wydarzenie, zawsze ważne jest, aby znaleźć firmę cateringową, której możesz zaufać. Oddanie imprezy w ręce profesjonalisty może być stresujące, nawet jeśli jest to tylko małe przyjęcie dla 30 lub 40 osób. Chcesz zostawić po sobie świetne wrażenie i upewnić się, że Twoi goście będą się świetnie bawić. Praca z doświadczonym i renomowanym caterer będzie zrobić różnicę w tym względzie. Istnieje prawdopodobnie dowolna liczba firm działających w Twojej okolicy, ale te wybitne zawsze dadzą Ci najlepszą ogólną wartość dla Twojego zimowego budżetu na catering.

Autor