6 miesięcy w dół, czy trzeba podjąć te 7 fitness reresolutions?

Każdy Nowy Rok rozpoczynamy z chęcią dokonania zmian. W domu i w pracy, z rodziną i przyjaciółmi, z finansami i zdrowiem! Weszliśmy w 2016 rok uzbrojeni w ładunek postanowień fitness i zdrowych nawyków, mając nadzieję, że w tym roku uda nam się cofnąć zegar. Sześć miesięcy w roku, nadszedł czas, aby podsumować. Czy trzymałeś się tych celów fitness? Czy zrobiły one różnicę? Jeśli nie, namawiamy Cię do zrobienia kilku fitnessowych re-rezolucji i trzymania się ich. Podejmij swoje postanowienie #NOFAIL już dziś!

1. Będę priorytetem dla mojego zdrowia i umieścić moją rodzinę na drodze do fitnessu

Zmiana sposobu myślenia jest niezbędna, jeśli chcesz trzymać się swoich postanowień i być fit. Upewnij się, że priorytetem jest sprawność fizyczna - najpierw twoja, a zobaczysz, jak inni w rodzinie pójdą za ciosem. Poprowadź swoją rodzinę do lepszego zdrowia!

2. Zmienię swoją rutynę fitness i będę się jej trzymać

Twoja rutyna ćwiczeń nie musi oznaczać chodzenia na siłownię każdego ranka. Urozmaicaj je, zapisując się na zajęcia takie jak spinning czy aqua aerobik. Spraw, by ćwiczenia stały się rodzinną sesją, wybierając jazdę na rowerze lub pływanie. Ćwiczenia w grupie pomogą Ci zmotywować się na dłuższą metę!

3. Będę ćwiczyć tak często, jak to możliwe - nawet podczas podróży!

Ćwiczenia fizyczne nie tylko pomagają schudnąć, ale mają o wiele więcej zalet. Stymulują wzrost naczyń krwionośnych w mózgu, poprawiają komunikację między synapsami, poprawiają nastrój i działają jak naturalny antydepresant. Ćwiczenia mogą również sprawić, że będziesz szczęśliwa!

4. Nie będę poddawać swojego ciała treningom jo-jo

Treningi typu jo-jo przynoszą więcej szkody niż pożytku. Tendencja do ćwiczenia, zwalniania i robienia tego dalej może nadwyrężyć ciało, spowodować objadanie się i ostatecznie doprowadzić do przyrostu wagi. Może to również prowadzić do wahań nastroju.

5. Wprowadzę moją kuchnię na dietę

Trzymanie się diety jest o wiele łatwiejsze, jeśli Twoja kuchnia jest zaopatrzona w zdrową i przyjazną dla diety żywność. Zaopatrz swoją spiżarnię w nasiona roślin strączkowych, rośliny strączkowe, brązowy ryż, świeże sezonowe owoce i warzywa. Zadbaj również o to, aby w Twojej lodówce zawsze znajdowały się te zdrowe produkty!

6. Przyjmę dobre nawyki żywieniowe, aby wyzdrowieć

Badania wykazały, że sposób, w jaki żywność jest oznakowana, prezentowana, przechowywana lub podawana, wpływa na nasze nawyki żywieniowe i preferencje smakowe. Dobre nawyki żywieniowe, takie jak gorące śniadanie czy mniejsze talerze, mogą pomóc Ci w osiągnięciu celów związanych z wagą i zdrowiem.

7. Postaram się żyć tak jak Duńczycy

Dania znalazła się na szczycie listy 156 krajów sklasyfikowanych pod względem poziomu szczęścia. Rankingi, które obejmowały lata od 2013 do 2015, miały średni wynik 5,1, ale Dania wyróżniała się ze średnią 7,52. Dlaczego? Ze względu na duński styl życia, który polega na równowadze między pracą a życiem prywatnym, prostych przyjemnościach życia, regularnych ćwiczeniach i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz wdzięczności!

Postanowienie nie może być tylko planem, ale musi zostać zrealizowane. Wprowadź je w czyn i zobacz, jaką różnicę zrobi ono w Twoim zdrowiu i kondycji. Zacznij od swojego ponownego postanowienia #NOFAIL!

Tagi: ciało fitnessfitnessfitness re-rezolucjeZmniejszenie wagi utrata wagi zarządzanie utrata wagi i dieta

Autor