Bankier inwestycyjny stawia #HerHealthFirst dla swojej córki

Bycie matką to praca na pełen etat, a zarządzanie prawdziwą pracą przy jednoczesnym byciu samotną matką wymaga umiejętności superwoman.

Jestem bankierem inwestycyjnym i mamą uroczej 5-latki. Oto moja historia o tym, dlaczego postawiłam swoje zdrowie na pierwszym miejscu, aby postawić jej (mojej córce) zdrowie na pierwszym miejscu.

Jak każda matka, zaczęłam swoją podróż w kierunku zdrowia po urodzeniu córki. To bardzo ważne, by dawać przykład, ponieważ nasze dzieci odzwierciedlają to, co my robimy, gdy dorastają. Z historią dziedzicznych chorób zdrowotnych po obu stronach rodziny, człowiek ma tendencję do martwienia się o przyszłość. Moim jedynym celem było prowadzenie zdrowego trybu życia, aby moja córka poszła w moje ślady.

Początki

Moim jedynym "złym" nawykiem było chodzenie na siłownię i ćwiczenie każdego dnia. Zauważyłam pewne zmiany w mojej wadze, ale moje sesje na siłowni po długim dniu w biurze sprawiały, że czułam się wyczerpana i zmęczona. Nie zdawałem sobie sprawy, że nagły spadek wagi odbija się na moim wyglądzie fizycznym. To właśnie wtedy wyruszyłam na poszukiwanie sposobu, aby to naprawić.

Lubię być na bieżąco z aktualnymi trendami. Podczas przeglądania jednego z magazynów lifestylowych natknęłam się na HealthifyMe, a reszta była już historią. Tak się cieszę, że mam takich trenerów jak Sreemanth i Sapna.

The Connect

Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna ze Sreemanth'em i wiedziałam, że to trener fitness, którego szukałam. Zaproponował mi treningi, których moje ciało wymagało w danym momencie. To pomogło mi przybrać na wadze i ujędrnić się. Czułam się dumna, że mam takiego trenera fitness jak Sreemanth, ponieważ moi koledzy zawsze chwalili mnie za moje treningi i mówili mi, że "z przyjemnością się na mnie patrzy".

Zatrudnienie Sapny jako diet coacha było najlepszą rzeczą, jaka nam się przytrafiła. Jak często można spotkać się z planem dietetycznym, który jest skierowany do całej rodziny? Wystarczyło, że raz jej o tym wspomniałam, a ona zajęła się naszymi potrzebami żywieniowymi. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że miała dietę, która pomogła mi wyzdrowieć, kiedy miałam rozstrój żołądka. Ona wie, co robi, i to sprawiło, że wciąż do niej wracam.

Zmiana

40 dni spędzonych ze Sreemanth i Sapna wystarczyło, abym zaczęła odczuwać zmiany. Oprócz wszystkich komplementów, które otrzymywałam, sama zauważyłam zmianę. Zaczęłam czuć się i wyglądać zdrowiej. To, co sprawiło, że poczułam się dobrze sama ze sobą, to fakt, że nie było już zmęczenia, na które mogłam narzekać. Wszystko dzięki fitnessowi i diecie, która została mi przepisana.

Wszystko dzięki moim wspaniałym trenerom, dzięki którym budzę się każdego dnia i pracuję nad tym, aby być lepszym niż byłem wczoraj. Ta zmiana stylu życia stała się dla mnie błogosławieństwem. Teraz jestem pewna, że moja córka będzie miała pewną przyszłość.

Strona https://youtu.be/wGdTOSqKCWMVideo nie może być załadowana, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Kiedy bankier inwestycyjny zamienił się w supermamę | #HerHealthFirst (https://youtu.be/wGdTOSqKCWM)

"Zawsze nazywam Gauri Wonder Woman lub Super Woman na wszystkich naszych czatach In-App, ponieważ ona nią jest! Ona również mnie zaskakuje. Nigdy nie widziałam nikogo, kto wykonywałby ćwiczenia, które jej daję z taką wytrzymałością i perfekcją, a pamiętajcie, że są to ćwiczenia na poziomie zaawansowanym. Brak mi słów, gdy chodzi o jej siłę. Najbardziej podoba mi się w niej to, że jest bardzo szczera, jeśli chodzi o treningi, niezależnie od tego, czy je wykonywała, czy nie. Kudos dla jej entuzjazmu!" - Sreemanth Desai, trener fitness

"Nigdy nie widziałem nikogo z jej zaangażowaniem i pasją. Wykonała godną pochwały pracę, aby pozostać w formie nawet po urodzeniu dziecka. To co mi zaimponowało to wiara w plany dietetyczne, które jej dawałem, mimo że sama posiadała ogromną wiedzę. Rozmowa z nią jest zawsze przyjemnością." - Sapna Sangtani, Nutrition Coach

Zastrzeżenie: Wyniki mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Tags: codzienny fitnessDaily Fitness Inspirationdietietdiet and fitness goalsfitness goalFitness Inspirationfunctional fitnessHerHealthFirstMotherwoman should put #HerHealthFirstwomen's health

Autor