4 sposoby na wyrzeźbione nogi Katriny

Image Credit:www.memsaab.com

Masz oczy na stonowane i seksowne nogi Katriny Kaif? Nie jesteś sama.

Każda kobieta chciałaby mieć takie nogi jak Katrina, ale dla większości z nas, biodra i uda są problematycznymi miejscami. Jeśli chcesz schudnąć i uzyskać wspaniałe nogi, skup się na tym, co jesz i na swoim treningu. Bądź jednak realistką w swoich oczekiwaniach. Każda znacząca zmiana może potrwać co najmniej sześć miesięcy i będzie wymagać całkowitej konsekwencji w diecie i treningu.

Odżywianie jest na pierwszym miejscu: jesteś tym, co jesz. Skup się na spożywaniu naturalnych, pełnowartościowych produktów w rozsądnych ilościach - dostosowanych do Twojego organizmu i poziomu aktywności. Jedz chude mięso, ryby, drób, jaja, orzechy, nasiona, warzywa, owoce oraz ograniczony nabiał i pełne ziarna. Uczyń te 12 superfoods częścią swojej regularnej diety. Spożywaj ziarna i owoce tuż przed lub tuż po treningu, aby mieć pewność, że węglowodany zostaną wykorzystane jako energia, a nie zmagazynowane w postaci tłuszczu. Jedz, aż będziesz zadowolony, a nie aż będziesz przepełniony. Pij dużo wody w ciągu dnia i staraj się stopniowo zwiększać jej spożycie. Unikaj słodzonych napojów, nawet jeśli są to napoje dietetyczne.

Bądź ciężarem: Podnoszenie ciężarów jest doskonałym sposobem na tonowanie pośladków i ud. Aby uzyskać zwarty, zdefiniowany wygląd, musisz obniżyć całkowitą zawartość tłuszczu w organizmie i zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową. Trening z ciężarami jest najlepszym sposobem, aby to osiągnąć. Włącz podnoszenie ciężarów do swojej rutyny trzy razy w tygodniu, stosując ćwiczenia na dolne partie ciała, takie jak przysiad, wypady, martwy ciąg, wyciskanie nogami, podnoszenie łydek i wyprosty. Wydłużanie nóg jest ważną bronią w twoim arsenale, jeśli chcesz wygrać bitwę z wybrzuszeniem nóg. Wykonaj trzy zestawy na sesję, wybierając ciężary, które pozwolą Ci wykonać osiem do 12 powtórzeń każdego ćwiczenia.

Spróbuj HIIT, aby spalić tłuszcz: Trening interwałowy o wysokiej intensywności, czyli HIIT, jest niezwykle skuteczny w spalaniu tłuszczu i budowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej w dolnej części ciała. Trening HIIT może trwać od 4 do 20 minut, w zależności od tego, jak intensywny jest trening. Im krótsza sesja, tym bardziej intensywna powinna być.

Popularnym treningiem HIIT jest Tabata, oparty na pracy japońskiego profesora Izumi Tabaty z 1996 roku.

Osiem rund 20-sekundowych sprintów przy 100-procentowym wysiłku, po których następuje 10-sekundowy odpoczynek. Wykonywanie Tabaty dwa do trzech razy w tygodniu pomoże Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej na całym ciele, ale nacisk na aktywność dolnych partii ciała pomoże Ci zbudować beztłuszczową tkankę mięśniową w nogach i pośladkach, aby uzyskać wyrzeźbiony wygląd.

Nigdy nie przesadzaj z treningiem: Przetrenowanie zahamuje twój postęp i cofnie całą ciężką pracę. Jeśli na przykład wykonujesz trzy sesje z ciężarami i dwie Tabata, twoje ciało będzie pod ogromną presją. Twój centralny system nerwowy i układ mięśniowo-szkieletowy będą potrzebowały zwiększonej ilości snu każdej nocy - co najmniej 8 godzin - oraz czasu wolnego w relaksujących środowiskach, takich jak powolne spacery, aby zmniejszyć poziom hormonów stresu.

Bądź regularna, a na pewno uzyskasz nogi jak u Katriny. Pokaż je w stylu krótkiej spódniczki lub szortów.

Do dzieła, dziewczyno!

Bądź fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tags: Katrina Kaiftoned nogi

Autor