Zmiana diety po porodzie - sekret transformacji Neethy

Oto historia matki, która udowodniła nam, że nie trzeba być maniakiem fitnessu, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Decyzja Neethy o wprowadzeniu zmian w diecie po porodzie przybliżyła ją o krok do celu, który sobie postawiła.

Życie zmienia się o 360º, gdy kobieta wchodzi w okres macierzyństwa. Jej świat kręci się wokół dziecka. Nie dba o swoje dobre samopoczucie i zdrowie.

Neetha zrobiła sobie przerwę w karierze, by zająć się córką, odkładając na bok własne potrzeby. Jednak troska o jej dobre zdrowie zrodziła myśl o poprawieniu diety po porodzie. W ten sposób rozpoczęła się podróż do zdrowego życia.

Neetha próbowała skorzystać z pomocy dietetycznych tabletek, teraz zdecydowanie odradza.

Na początek, Neetha nie miał żadnych warunków medycznych podczas lub po jej ciąży, która dostała jej zielony sygnał od swojego ginekologa, aby rozpocząć ćwiczenia. Zawsze uważała, że nie trzeba być maniakiem fitnessu, aby pozostać w formie, Neetha postanowiła coś z tym zrobić i zapisała się na siłownię. Nie myślała o zmianie diety, po porodzie, zamiast tego szukała pomocy w tabletkach odchudzających, które teraz zdecydowanie odradza. Dlaczego? Możesz zapytać. Diet pills są znane jako notorycznie powoduje wiele skutków ubocznych, podczas gdy nie pomaga schudnąć w ogóle. Niektóre złe skutki obejmują bezsenność, zwiększone ciśnienie krwi i tętno, nudności i ból głowy.

Kiedy jej własne wysiłki nie działały, uciekła się do Google i natknęła się na HealthifyMe. "Neetha wiedziała, czego chce", Diet Coach Kamalika powiedział po rozmowie z nią. Ona określona, że jej celem było stać się zdrowym, a nie fitness junkie lub supermodel.

Neetha był pod wielkim wrażeniem wyników, które zaczęła widzieć w ciągu zaledwie 2 miesięcy religijnie po plan diety, że jej trener, Kamalika dał jej.

Zauważyła drastyczną zmianę, gdy była w stanie zmieścić się w zachodnie ubrania, które kupiła w czasie swojego małżeństwa. Otrzymywanie komplementów podnosi samoocenę i Neetha doświadczyła tego, gdy powiedziano jej, że nie wygląda jak matka.

"Stopniowo nauczyłam się, jak wybierać odpowiednie produkty i ilości".

"Niewiele wiedziałam, że przestrzeganie uregulowanej diety po porodzie nie tylko pomoże mi dobrze się odżywiać, ale także pomoże mi dokonać właściwych wyborów żywności", ponieważ pochodzi z rodziny foodies. "Stopniowo nauczyłam się wybierać odpowiednie produkty i ilości" - mówi. Jej dieta, która zawierała produkty o wysokiej zawartości błonnika, obejmowała również owoce, które chętnie jadła. Musiała jednak trzymać się z dala od owoców cytrusowych, ponieważ miała zapalenie zatok.

Z powodu zapalenia zatok Neetha miała rano problemy z oddychaniem. Aby to naprawić, zaczęła ćwiczyć jogę. Zauważyła również, że dzięki temu stała się silniejsza i zdrowsza. Ta zmiana w stylu życia podniosła jej poziom energii jak nigdy dotąd! Była z tego powodu szczęśliwa, ponieważ mogła spędzać więcej czasu na zabawie z córką i czuła się aktywna przez cały dzień.

Kiedy ktoś wyrusza w podróż do zdrowego życia, trudno jest utrzymać się na właściwej drodze. Neetha mówi nam, że jej głównym źródłem motywacji i inspiracji była ona sama. Patrząc na swoje stare zdjęcia, zauważyła, że schudła w przeszłości i wiedziała, że jeśli mogła to zrobić wtedy, może to zrobić również teraz. Wszystko czego potrzeba to siła woli, a ona widziała niesamowite rezultaty tylko dzięki przestrzeganiu dobrze uregulowanej diety po porodzie. To dobry sposób na rozpoczęcie podróży do zdrowego życia, prawda?

"Neetha jest bardzo zdeterminowaną kobietą. Ciężko pracowała nad osiągnięciem celu, jakim jest utrata wagi. To, co mi się w niej podobało, to fakt, że przestrzegała reżimu dietetycznego, który jej przepisałem. Poza tym, co dieta, która została podana do niej, ona wymyśliłaby innowacyjne przepisy o niskiej zawartości tłuszczu. A teraz serwuje swojej rodzinie pyszne, zdrowe jedzenie! Czapki z głów dla jej wysiłków!" - Kamalika Ghosh, Diet Coach

Jesteś pod wrażeniem przemiany Neethy? Skontaktuj się z naszymi trenerami, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy to możesz być ty!

Zastrzeżenie: Neetha schudła 8 kg w ciągu 3 miesięcy z pomocą dostosowanego do jej potrzeb planu żywieniowego. Wyniki mogą się różnić w Twoim przypadku. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Tagi: zrównoważona dieta plan diety i fitnessfitnespo ciążypo ciąży opieka po ciążypo ciąży utrata wagi po ciąży transformacja

Autor