3 Pomysły na catering na lato

Wszyscy wiedzą, że lato to najlepszy czas na grillowanie i jedzenie na świeżym powietrzu. Jednak samodzielna organizacja nie jest jedyną opcją, nawet jeśli Twoja grupa jest stosunkowo mała. Sprowadzenie profesjonalnej firmy cateringowej może być świetnym sposobem na uczynienie imprezy bardziej uroczystą i ekscytującą, nie wspominając o "gładszym żeglowaniu" dla organizatora (czyli Ciebie).

Co z kosztami? Ludzie często są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że profesjonalna obsługa imprezy lub pikniku nie jest wcale droższa od samodzielnego zakupu i przygotowania jedzenia. Przynajmniej skontaktowanie się z kilkoma różnymi firmami cateringowymi, aby uzyskać realistyczne szacunki dotyczące potrzeb gastronomicznych, może dać ci cenną perspektywę, gdy będziesz posuwać się do przodu z procesem planowania. To powiedziawszy, oto trzy pomysły na catering, o których warto pomyśleć z latem prawie tutaj.

1. Impreza dla dzieci

Przyjęcie urodzinowe lub letnie przyjęcie na basenie może być naprawdę wyjątkowe z odpowiednim profesjonalnym cateringiem pracującym dla Ciebie. Szukaj caterers, którzy mogą zaoferować wszystkie klasyczne opcje dzieci kochają, jak hot dogi i precle i nachos. Istnieje również wiele firm cateringowych, które mogą przynieść ten specjalny dotyk z udogodnieniami, takimi jak stoiska z watą cukrową, maszyny do popcornu, a nawet bary sno-cone. Jeśli znajdziesz odpowiednią firmę cateringową, twoja impreza dla dzieci może naprawdę zrobić to do tego następnego poziomu.

2. Piknik firmowy

Niezobowiązujące spotkanie to świetna okazja, aby porozmawiać z kolegami i cieszyć się ciepłą pogodą - zwłaszcza jeśli na co dzień pracujesz w środku. Członkowie Twojego zespołu zapewne docenią przerwę od codziennej harówki w postaci pikniku z lunchami w pudełkach, bufetu lub w pełni zaserwowanej happy hour z przekąskami. Upewnij się tylko, że znajdziesz firmę cateringową z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest to, aby twój piknik firmowy pozostawił złe wrażenie na twoich współpracownikach.

3. Sezonowe menu

Nic nie mówi o lecie tak jak świeże owoce, kolorowe sałatki i klasyczne dania z wykorzystaniem sezonowych składników. Niezależnie od charakteru przyjęcia lub imprezy, zapytaj swojego cateringowca o opcje sezonowego menu w Twojej okolicy. Dodasz kolor i świeżość do obrazu, a także zdobędziesz duże punkty u ludzi, którzy są zwolennikami wysokiej jakości jedzenia, które jest również zdrowe. Może nie być możliwe, aby wszystko w menu było pozyskiwane lokalnie i sezonowe - ale im bardziej sezonowe i lokalne będzie twoje menu, tym świeższy będzie jego smak.

Szukanie firmy cateringowej na letnie imprezy

Wybór odpowiedniego dostawcy usług cateringowych jest oczywiście jednym z najważniejszych aspektów odniesienia sukcesu podczas letnich imprez z cateringiem. Jeśli uda Ci się znaleźć w okolicy firmę, która ma duże doświadczenie, doskonałe opinie klientów, bogate opcje menu i silny zespół profesjonalistów, którzy pomogą Ci zaplanować imprezę, Twoja impreza zyska na wartości już na etapie wstępnego planowania, aż po wielki dzień.

Zapytaj swoją firmę cateringową o rekomendacje dotyczące letnich imprez i wyraźnie zaznacz, że jakość jest dla Ciebie ważna. Większość renomowanych firm cateringowych chętnie zademonstruje swoje doświadczenie i umiejętności w tworzeniu wspaniałych letnich wspomnień dla swoich klientów.

Autor