7 Indian Women Instagrammers You Must Follow for Daily Fitness Inspiration

Jeśli obraz maluje tysiąc słów, nie ma wątpliwości, że wizualny pamiętnik fitness z przepisami, dema ćwiczeń i inspirujące słowa mogą uderzyć w rutynę treningu. Więc kiedy znajdziesz się w potrzebie zdrowej zachęty, sprawdź te indyjskie kobiety Instagrammers.

Shweta Rathore @shwetarathore13

Ta 28-latka z Jaipur jest pierwszą indyjską kulturystką, która zdobyła srebrny medal w 49. mistrzostwach Azji! Twierdząc, że nie jest typową kobietą z mięśniami, Shweta promuje sylwetkę, która jest "atletyczna i estetyczna". Jej inspirujące słowa, wskazówki dotyczące fitnessu i doświadczenia zdobyły jej imponującą liczbę 134 tysięcy zwolenników. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować inspiracji, zajrzyj do niej i wróć do gry w fitness.

Natasha Noel @natashanoel001

Natasha jest znana z tego, że potrafi przyjmować pozy jogi w środku restauracji, sklepu, a nawet w trakcie lotu samolotem. Ale w tej 23-letniej tancerce i instruktorce jogi jest o wiele więcej niż tylko elastyczność i siła, która sprawia, że ludzie tracą mowę. Oferuje słowa zachęty i spostrzeżenia na temat jogi; jest nadzieją dla wszystkich kobiet.

Namrata Purohit @namratapurohit

Namrata jest najmłodszą na świecie instruktorką Stott Pilates, która napisała swoją pierwszą książkę zatytułowaną "The Lazy Girls Guide to Being Fit" w wieku 21 lat. Namrata jest instruktorką Pilates & Barre z siedzibą w Bombaju. Namrata jest instruktorką pilates i barre w Mumbaju. Dzieląc się swoimi intensywnymi treningami z gwiazdami i jednocześnie przekazując im wiedzę, instruktorka pilatesu z pewnością zainspiruje Cię w te dni, kiedy czujesz się smutna.

Shweta Mehta @theshwetamehta

Inżynier oprogramowania, podróż treningowa Shwety rozpoczęła się na biurowej siłowni, a jej pasja do fitnessu przekształciła ją w profesjonalną konsultantkę fitness. Zwyciężczyni dywizji Women's Physique na JERAI Classic 2016, uznanym na całym świecie turnieju kulturystycznym, dzieli się ze swoimi zwolennikami wskazówkami na temat treningu siłowego i tego, jak zacząć. Jej pro rada dla każdego, kto chce uzyskać formę to "Jedz czysto, ćwicz regularnie i bądź konsekwentny, bo to klucz do uzyskania formy."

Bani J @Lady RocknRolla

Trzymanie się jej ścisłej diety i reżimu treningowego, nawet podczas podróży, przyniosło tej Gospodyni MTV, ogromne 325K zwolenników! Znana ze swojej otwartości i zachęcających słów, Bani nigdy nie przestaje inspirować kobiet, które chcą być fit. "Nie wchodź do tej kolumny i pudełka tylko po to, aby uszczęśliwić kogoś innego, rób to, co jest dla Ciebie odpowiednie!" - mówi.

Deepika Mehta @deepikamehtayoga

W 1997 roku, po wypadku podczas wspinaczki skałkowej, lekarze powiedzieli Deepice, że już nigdy nie będzie chodzić. Nie chcąc przyjąć ich rad, odzyskała zdrowie i sprawność ruchową dzięki jodze i medytacji. Dziś nauczycielka asztangi jogi na poziomie 2 z KPJAYI dzieli się swoim unikalnym spojrzeniem na asany i życie, często z zapierających dech w piersiach pięknych miejsc. Radząc swoim 45,7 tys. zwolennikom, aby poświęcili trochę czasu na wąchanie róż, pisze: "Powolne i stałe wygrywa wyścig".

Sharmila Nicollet @sharmilanicollet

Profesjonalna golfistka prowadzi kronikę swojej osobistej podróży fitness dla swoich 85 tys. followersów. Od tee time na świeżym powietrzu do treningu z ciężarkami w siłowni, Sharmila dzieli się swoim optymizmem i nauką o tym, jak pozostać psychicznie i fizycznie sprawnym. "Podróż zawsze będzie trudna, wszystko, co musisz zrobić, to 'Zamienić ból w siłę' i iść dalej!", mówi Sharmila.

Osiągnięcie dobrej kondycji nie jest tak trudne, jak myślisz. Połącz się z naszymi trenerami, aby rozpocząć swoją podróż w kierunku sprawności fizycznej.

Tags: Daily Fitness InspirationFitness Inspirationfitness journeygymIndian Women InstagrammersPilates & Barre InstructorWomen Instagrammersyoga posesyoga trener

Autor