Orzeźwiające soki i nektary marki Milejów

Orzeźwiające soki i nektary marki Milejów

GutPR | 2012-06-12

Owoce i warzywa są ważnym elementem diety dostarczającymwitamin i mikroelementów, dlatego najlepiej spożywać je przynajmniej kilka razyw ciągu doby. Dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały można pokryć,jedząc owoce jako przekąskę, włączając warzywa do obiadowego menu bądź pijącszklankę soku do drugiego śniadania. Soki i nektary Milejowa z łatwościązmieszczą się w plecaku czy torebce, by w każdej chwili móc cieszyć sięorzeźwiającym, owocowym smakiem.

 

Niewielkie, wygodne butelki opojemności 300 ml z łatwością zmieszczą się w plecaku, czy nawet damskiejtorebce. Można je zabrać do pracy, szkoły czy na dłuższą wycieczkę.Orzeźwiające soki i nektary dostępne w pięciu smakach doskonale gaszą pragnienie.Trzy owocowe nektary: lekko kwaskowy – z czarnej porzeczki, aromatyczny – z wiśnii jabłek oraz ten z nutą goryczy – z różowych grejpfrutów, a także dwa soki wtradycyjnych smakach: jabłkowym i pomarańczowym, stanowią szeroką gamę, z którejkażdy wybierze coś dla siebie. Pomarańczowy czy grejpfrutowy dobrze sprawdząsię np., jako baza do ponczu z kawałkami owoców, który podany z kostkami lodu,świetnie ugasi pragnienie w letni dzień.

 

Soki inektary Milejów nie zawierają konserwantów, dlatego możemy cieszyć sięnaturalnym smakiem owoców w nich zawartych. Milejów nawiązuje do najlepszej tradycjiprzygotowywania przetworów warzywnych i owocowych rodem ze wschodniej Polski. Owocei warzywa wykorzystywane do produkcji pochodzą z upraw zlokalizowanych w gminieMilejów – jednego z